• דגמים
  • החברה
  • שירות
  • חדשות
  • ליסינג מימוני

דבר היו"ר

ברוח סיסמת המותג שלנו, The Power to Surprise, מחויבת קיה מוטורס להעניק ללקוחות מוצרים ושירותים העולים על הציפיות, ושנת 2012 הייתה שנה מלאה בהישגים חדשים ומפתיעים.
 
בשנת 2012 שברנו שוב את שיא המכירות הגלובאליות שהושג בשנה הקודמת, כשסיפקנו 2.72 מיליון כלי רכב. קיה חוותה גם שיפור איכותי דרמטי במוצר. קיה מוטורס הצטרפה לרשימת 100 המותגים המובילים בעולם לפי רשימת מאה המותגים הגלובאליים המובילים של חברת אינטרברנד, כשהיא נכנסת בהופעת הבכורה שלה למקום ה-87, עם שווי מותג של 4.1 מיליארד דולר.
 
השנה נמשיך להפתיע את לקוחותינו באמצעות השקה של כלי רכב חדשים מדהימים כגון גרסאות הדור הבא של הקארנס, הפורטה והסול, בנוסף לגרסאות משודרגות של הקדנזה והאופטימה.
 
עם מערך דגמים מחוזק, שנת 2013 תהיה שנה של  התגבשות, עם התמקדות בצמיחה איכותית בכל תחומי הפעילות של קיה, כאשר תעשיית הרכב העולמית נכנסת לתקופה של חוסר יציבות בשוק.
 
כפי שאמר פעם היועץ הניהולי, המחנך והסופר פיטר דרוקר, "אין עסק ללא לקוח", אנו בקיה נשאף לספק פעילויות מכירה ושירות ממוקדות בלקוח ולהעביר מסרים קוהרנטיים באמצעות תקשורת שיווקית משולבת.
 
אני מודה לכולכם על עידודכם המתמשך ועל התעניינותכם במותג קיה, ובשם כל עובדי קיה ברחבי העולם אני מצפה לענות על הצרכים והציפיות של לקוחותינו בשנה הקרובה.
 
בברכה,
היונג-קאון (האנק) לי
סגן יו"ר ומנכ"ל
ינואר 2013