המשך לתוכן
https://kia-israel.co.il/לקרוא-ולדעת/קיה-קרניבל-המיניוואן-המושלם-למשפחות

ג'יפון ומשפחתית? זה לא חלום, זה קיה ספורטאז'

במבט ראשון הקיה ספורטאז' נראה טוב. במבט שני, הוא מושלם. לצד העיצוב החיצוני המסיבי שמדגיש כי מדובר ברכב שטח, התחושה הפנימית היא של רכב לכל המשפחה.
עם פריצתו לשוק הישראלי, הפך קיה ספורטאז' לשובר שוויון בקטגוריית ה-SUV, כשהוא מציב סטנדרטים ברמה אחרת לרכבי הפנאי בקטגוריה.
לא בכדי מדובר ברכב הפנאי-שטח הנמכר ביותר בישראל, ולא סתם – מחוויית הנהיגה ועד חווית הבטיחות – קיה ספורטאז' עומד בליגה משלו.

חלוץ הבטיחות האקטיבית

כרכב שאמון על ביטחון המשפחה, קיה ספורטאז' היה הרכב העממי הראשון להציג מערכת בטיחות אקטיבית. מערכת זו נועדה בדיוק בשביל הסחות הדעת של היום יום – הסמtרטפון, הילדים והעבודה – כדי להגן על הרכב ועל הנוסעים וכדי כך, להפחית באופן משמעותי את הסיכוי לתאונה. 

החידוש שמזוהה יותר מכל בתחום זה עם קיה ספורטאז' הוא מערכת בלימה אוטונומית. מערכת זו סורקת את הכביש עבור הנהג ומספקת בלימה מלאה במהירות 75 ק"מ וחלקית במהירות 160 ק"מ. 
בנוסף לכך, קיה ספורטאז' מאובזר במערכת ניטור מרחק מהרכב שעומד מלפנים, כמו גם במערכת לניטור סטייה מנתיב. מערכת, שלא רק מתריעה על הסטייה, אלא גם מחזירה את הרכב למסלול. 
זאת ועוד, בקיה ספורטאז' מותקנת מערכת ייחודית למניעת התהפכות. מערכות הבטיחות ברכב אף יעמעמו את האורות בנסיעה על מנת למנוע סנוור של הנהג הבא מלפנים. כמו כן, הן יזהו הולכי רגל הנמצאים מול הרכב. במקרה של התנגשות או תאונה, הרכב מאובזר בשש כריות אוויר שיגנו על כל הנוסעים. 

קיה ספורטאז גיפון משפחתי מושלם

עיצוב בסטנדרט אירופי

אחת התכונות הבולטות ביותר של הספורטאז' היא עיצוב הבית שאין לטעות בו, עליו חתום המעצב פיטר שרייר. את העיצוב של קיה ספורטאז' ניתן לאפיין בקווים מעודנים ומפוסלים, המדגישים נפח וצורה מתקדמים, אשר יעוררו קנאה בכל מגרש חנייה. 
תא הנוסעים הינו מופת של קדמה – מרווח מאוד ומתאים לכל המשפחה, בין אם היא גדולה או קטנה. רבים כל העת על המזגן? אין צורך – בקיה ספורטאז' מערכת בקרת אקלים המחולקת לשני אזורי הרכב. 
בנוסף, קיה ספורטאז' מאובזר במערכת מולטימדיה חדשנית בעברית, מסך של 8 אינץ', Waze, USB שליטה מההגה ובלוטות'. ברכב מותקנות גם מצלמה אחורית, שמשות כהות וחישוקי 16 אינצ' קלים, כמו גם גג זכוכית פנורמי. למתקדמים, ניתן להוסיף ריפודי עור וכוונון חשמלי למושבים בגרסאות 2.0 ליטרים ו- 1.6 טורבו או ברמות הגימור הגבוהות יותר, על מנת שפנים הרכב ישרה אווירת נוחות ויוקרה. 

מנוע שקט וחזק

הוא יפה, הוא בטיחותי, אבל יש לו גם מנוע עוצמתי – 132 כוח סוס, עם 1.6 ליטר בהזרקה ישירה, לטובת הורדת צריכת הדלק ב-21 אחוזים. על הכביש, קיה ספורטאז' מגשים את הציפיות – הוא מפגין ביצועים חלקים ותחושה נעימה בכל תנאי השטח. זאת, בזכות תיבה בעלת שישה הילוכים, כאשר החלפת ההילוכים נעשית באופן קל ושקט. לקיה ספורטאז' גם בלמים אינסטינקטיביים ותושבת גבוהה, שמייצרת אחיזת כביש איתנה במיוחד. 

עשרות אלפי ישראלים לא טועים

לא בכדי, קיה ספורטאז' שובר את השוק פעם אחר פעם, הן בסטנדרטים והן במכירות. אם רציתם רכב SUV ועד היום נאלצתם להתפשר על צריכת הדלק או העיצוב – לא עוד! קיה ספורטאז' מעניק תמורה מעל ומעבר לקטגוריה ולתג המחיר ומגלם בתוכו את כל מה שהנהג הישראלי אוהב – יופי, סטייל, בטיחות ועוצמה, לצד מחיר אטרקטיבי. מכאן, לא פלא שקיה ספורטאז' מוביל את רשימת הרכבים הנמכרים ביותר בישראל

דילוג לתוכן