המשך לתוכן

אודות | פילוסופיה

תמונה ראשית בעמוד הפילוסופיה של קיה

הפילוסופיה של ההנהלה

בניית עתיד חדש והגשמת חלומות לאנשים על-ידי חשיבה יצירתית והתמודדות חזיתית עם אתגרים

כיבוד האנושות
מימוש האפשרויות
תחושה בלתי-מגבלת של אחריות

הפילוסופיה שההנהלה העסקית התוותה היא הסיבה לכך שקו היסוד הבסיסי של החברה הוא לתת שירות ובהתאם לכך מעצב את הלך הרוח וההתנהגות של עובדיה. שלושת ביטויי המפתח הבאים מסכמים את פילוסופיית ההנהלה של קיה: אחריות מלאה, מימוש פוטנציאל והתמחות האנשים. ערכי המפתח הללו תומצתו במנטרה אחת: "בנית עתיד חדש והגשמת חלומות לאנשים על ידי חשיבה יצירתית בהתמודדות חזיתית עם אתגרים".

החזון

יחד לעתיד טוב יותר

 

בשנת 2011, קבוצת קיה מוטורס ייסדה חזון תאגידי:

"כיבוד האנשים והתמחות סביבה ניהולית בכדי להפיק באופן מרבי ערכי יצירתיות ושאיפה לאיזון וצמיחה משותפת יחד עם בעלי העניין". כל חברות הבת ישתפו פעולה על מנת להגשים את החזון הזה ולהפוך קבוצת יונדאי מוטור לקבוצת הרכב העולמית מהשורה הראשונה שמספקת ללקוחותיה ערך מוסף. עם הערך המוסף אנו יוצרים על ידי איגום יכולות שלנו, נחזק את חוסנן של חברות שותפות וקהילות מקומיות ובמקביל גם נתרום להתקיימות של האנושות.

שותפות לכל החיים במכוניות ומעבר לכך

 

תחת חזון הארגון ברמת הקבוצה מפורטות הצהרות חזון עבור כל אזור עסקי מרכזי. עבור עסקי הרכב, הצהרת החזון היא:  'מתן מרחב חדש שעושה את החיים נוחים ומהנים יותר על-ידי מימוש ניידות מופלגת המבוססת על אנשים בעלי אוריינטציה לחדשנות, טכנולוגיות ידידותיות לסביבה ושירותים מקיפים. קיה מוטורס תציע מוצרים ושירותים אשר תואמים את החזון הזה של הפיכת מכוניות מכלי תחבורה קונבנציונלי  למרחב של אורח חיים חדשני.

ערכי הליבה

ערכי הליבה כוללים את הקוד האתי עבור העובדים והארגון הרחב.
הם גם מייצגים את התרבות הארגונית שאנו שואפים ומבטיחים לעצמנו ולבעלי העניין.
אנחנו הופכים להיות גוף אחד על ידי שיתוף אותם ערכים ומיישמים אותם באופן עקבי בכל תהליכי קבלת ההחלטות שלנו. קיה מוטורס תתמודד חזיתית עם אתגרים באמצעות שיתוף פעולה וכבוד הדדיים תוך מילוי ההתחייבויות שלנו חובקי הכשרון והגיוון לבנות תרבות ארגונית ברורה וייחודית.

גלובאלי

אנו מכבדים את מגוון התרבויות והמנהגים, שואפים להיות בעולם הכי טוב במה שאנחנו עושים ושואפים להיות אזרח מכובד בתאגיד הגלובלי.

אנשים

אנו מאמינים כי העתיד של ארגוננו טמון ביכולות ובלבבות של האנשים האינדיבידואלים, שנעזור בפיתוח הפוטנציאל הגלום בהם על-ידי יצירת תרבות ארגונית אשר מכבדת כישרונות.

תקשורת ושיתוף פעולה

אנו יוצרים סינרגיה באמצעות תחושה של "ביחד"  המטופחת על ידי תקשורת הדדית ושיתוף פעולה בתוך החברה ועם שותפינו העסקיים.

אתגרים

אנו מסרבים להיות שאננים, מחבקים כל הזדמנות עבור אתגר גדול עוד יותר ואנו בטוחים בהשגת המטרות שלנו עם תשוקה בלתי מעורערת וחשיבה גאונית.

קודם כל הלקוח

אנו מקדמים לקוח – ערך המונע מהתרבות הארגונית על ידי אספקת האיכות הטובה ביותר ושירות ללא דופי עם כל הערכים המרכזיים עבור לקוחותינו.

whatsapp דילוג לתוכן