המשך לתוכן

חסויות ספורט

קיה, נותנת החסות המרכזית של הספורט

חסות למונדיאל – פיפ"א FIFA

מונדיאל פיפא 2018 הוא הטורניר ה21 במספר של גביע העולם בכדורגל ויתקיים ברוסיה. קיה נותנת החסות הרשמית ותמשיך גם במונדיאל הבא שיתקיים בקטאר בשנת 2022.

אליפות אוסטרליה הפתוחה Australian Open

התאגיד קיה מוטורס הרחיב את היקף מתן החסות לספורט מזה מספר שנים. קיה מפתחת עוצמה רבה למותג ספורטיבי, שנועד למשוך תשומת לב לנהגים צעירים בדגש על התרגשות וורסטיליות.

חסות לטניסאי רפאל נדאל

מאז שנת 2006 הטניסאי הספרדי רפאל נדאל כבר מתנהג כמו שגריר מותג עולמי של התאגיד קיה מוטורס. יחד עם השגריר הזה, נדאל  וקיה חברו יחד בכדי לקדם את ערך המותג של קיה של 'הכוח להפתיע' ברחבי העולם.

חסות לארגון הכדורגל האירופאי – אופ"א UEFA

התאגיד קיה מוטורס בשיתוף עם יונדאי מוטור, היה אחד השותפים של ארגון הכדורגל האירופי היוקרתי- אופ"א מאז 2006 ועד לשנת 2017.

גביע העולם בקליעה למטרה – גביע ארצ'י

הגוף המנהל את התחרויות הבינלאומיות בחץ וקשת הוא פדרציית הקשתות העולמית (WAF) הנמצאת בשווייץ. הפדרציה משמשת בכדי לקדם ולהסדיר תחרות חץ וקשת ברחבי העולם באמצעות יותר מ – 140 התאחדויות ברחבי העולם ובהתאם לעקרונות הרוח האולימפית.

משחקי האקסטרים העולמי של קיה

כבר שנה שמינית ברציפות, קיה היא נותן החסות הגאה העיקרית של משחקי האקסטרים העולמי (המוכרים באסיה בשם "משחקי אסיה קיה X"), אשר מהדהד חזק עם חובבי הספורט וחובבי הרכב ברחבי העולם.

דילוג לתוכן